Sosyal medya hesaplarını en aktif bir şekilde ünlülerin ilk sırasında yer alan Tuğba Ekinci, son paylaşımı esnasında Hadise ile birlikte Hülya Avşar’ı hedef almış durumda. Cesur durumdaki bir pozunu paylaşmış olan Ekinci, ünlü isimlere de meydan okumuş durumda.

Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımların yanı sıra sivri çıkışlarından dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye başlayan Tuğba Ekinci, konser kıyafetleri sebebiyle eleştirildiğinden dolayı kulisi içerisinde mayosuyla video paylaşımında bulunan Hadise ile birlikte 56 yaşında fiziğinden dolayı genç kızlara taş çıkartmış olan Hülya Avşar’a meydan okumuş durumda. Bikinili bir durumdaki fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan Tuğba Ekinci açıklamasında ”Hadise ile birlikte Hülya Avşar’a meydan okumaktayım. İkisi de hava sıkmakta” ifadelerine yer verdi.

Tuğba Ekinci bikinili bir şekildeki pozuna yakın zaman içerisinde pek çok yorum gerçekleştirildi. Sosyal medya kullanıcılarından bazıları da Ekinci ile alakalı ”En güzel olanı sensin” ve de ”Sen onları artık cebinden çıkartırsın” ifadelerine yer verdi.

Hadise, Antalya ilinde yer alan konserinin hemen sonrasında mayoyu hatırlatan kostümüyle çekmiş olduğu videoyu Instagram platformu üzerinden paylaşmıştı. Hadise’nin söz konusu bu görüntüleri kısa zamanda sosyal medyanın en fazla paylaşılmış olan ve yorum almış videolarından bir tanesi olmuştu.