Türk pop müziğin usta isimlerinden biri olan Demet Akalın, Jolly Joker Vadistanbul içerisinde sahne aldı.

Yaklaşık olarak 1.000 kişiden oluşan bir kalabalığın saatler öncesinden doldurmuş olduğu mekan içerisinde konserini ”’Çalkala” ismine sahip şarkısı ile başlatmış olan ve Jolly Joker sahnesini dolduran yüzlerce sayıdaki müziksever için canlı bir şekilde pek çok arabesk şarkıyı da yorumlamış olan Demet Akalın, kendine hemen hemen her şarkıda coşkulu bir biçimde eşlik etmiş olan müzikseverlerle şarkıların aralarında muhabbet etti. Elinde yer alan mikrofonla ilgili olarak konuşma gerçekleştiren Demet Akalın; ”Söylemesi ayıp 1.000 dolar verdim bu mikrofonuma. Eğerki bu mikrofon o ise Madonna gibiyim.” ifadelerini kullanarak güldürdü.

2 saat boyunca devam eden programını alkışlar eşliğinde noktalamış olan Demet Akalın, gerek sahnede göstermiş olduğu performansı gerekse güzelliğiyle beraber geceye damgasını vurmuş oldu.

Önceki günde kızı Hira Kurt’la birlikte İstinyePark’a gitmiş olan Demet Akalın, alışveriş merkezi giriş kısmında gazeteciler tarafından objektiflere yakalandı. Kızı Hira’yla ele ele bir şekilde poz vermiş olan ve gazetecilere esprileriyle takılmış olan popçu, yılbaşı alışverişine gelmiş olduklarını ifade etti.

Kısa gerçekleşmiş olan alışveriş turu esnasında sosyal medyası içinde resimle çekmiş olan Akalın, daha sonrasında ise Çocuk Eğlence Merkezi’ne uğrayıp kızıyla keyifli dakikalar geçirmiş oldu.