Ünlü şarkıcılardan biri olan Miley Cyrus, boşanmış olduğu eski kocası Liam Hemsworth’un yeni sevgilisi ile görüntülenmesinden hemen sonra banyoda çekilmiş bir tane fotoğrafıyla sosyal medyanın gündemine oturmuş durumda.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı ünlü bir durumdaki şarkıcılardan Miley Cyrus’la boşanmış olduğu eski eşi oyunculardan Liam Hemsworth arasında yer alan çekişme devam ediyor. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde yeni sevgilisi ile plajda samimi bir şekilde objektiflere yakalanan Hemsworth’e özel bir misilleme de Cyrus’tan gelmiş oldu.

Bir müddettir ünlü durumdaki şarkıcılardan Cody Simpson’la beraber olan 27 yaşında bulunan Cyrus, sevgilisine küvet içerisinde bir poz verdi. Simpson mevcut durumdaki sevgilisinin fotoğrafının Instagram hesabı üzerinden paylaşmış durumdayken, sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar da bunu Cyrus’un Hemsworth’e mesaj yolladığı biçiminde yorumladı. Pek çok kullanıcı ise Cyrus’un pozunun üstüne ”Liam’a neler yitirmiş olduğunu göstermeyi istiyor” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cyrus ile birlikte Hemsworth bir dargın bir barışık olarak devam ettikleri evliliklerine Ağustos ayı içerisinde son verme kararı almıştı. Ünlü bir durumdaki şarkıcı ekim ayından bu zaman kadar Simpson’la bir beraberlik yaşamakta.