Denizli ilinin Sarayköy ilçesi içerisinde takla atmış olan otomobilden fırlayıp arabanın altında kalmış olan öğretmen Ali Şen’in (25) yaşamını yitirdiği kaza, mobese kamerasının tarafından saniye saniye kayıt altına alınmış.

Kaza ise, önceki gün saat 09:00 civarında, Osman Akça Kavşağı üzerinde gerçekleşti. Özel bir lise içerisinde Din Kültürü ile Ahlak Bilgisi öğretmenliği yapmakta bulunan Ali Şen, kullanmakta olduğu 45 HD 0531 plakasına sahip otomobille Denizli istikametine doğru seyir halindeyken yoğun şekildeki sisten dolayı ışıkta beklemekte olan araçları aniden fark etmiş oldu. Ani bir şekilde fren yaptığı esnada, otomobilin direksiyon kontrolünü yitiren Şen, yol kenarında yer alan demir bariyerlere çarptı. Otomobil çarpmanın etkisiyle takla atar iken, emniyet kemerinin takılı olmadığı belirlenen Şen, açılmış olan kapıdan fırlayarak, aracının altında kaldı. Öteki sürücülerin ihbarda bulunmasıyla beraber olayın yaşandığı yere gelmiş olan sağlık ekipleri, Ali Şen’in yaşamını yitirmiş olduğunu tespit etti. İncelemelerin hemen sonrasında ise Şen’in cansız bedeni morga kaldırıldı.

Ali Şen’in yaşamını yitirmiş olduğu kazanın anı da MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntü içerisinde, kırmızı ışıkta beklemekte olan araçların yan tarafında bulunan servis yoluna girmiş olan otomobilin sisli yol içerisinde demir bariyerlere çarpıp takla atmaya başlaması ve takla atma esnasında, Şen’in otomobilden fırlayacak olması yer almakta.