Geçmiş olduğumuz akşam üstü Jolly Joker İstmarina Kartal içerisinde sevenleri ile buluşmuş olan Mehmet Erdem çok harika bir konsere daha imzasını atmış oldu.

”’Hakim Bey”’ ismine sahip olan şarkısı ile başlamış olduğu bu harika gecede Aşık Mahzuni Şerif ile birlikte Aşık Veysel Şatıroğlu ve de Neşet Ertaş gibi çok ünlü olmayı başaran halk ozanlarının şarkılarını arka arkaya seslendirip adeta bir türkü şov yapmış olan Erdem, bir açıdan çok modern bir sıra gecesini andırmakta olan konseri esnasında sahnede birden bire adeta devleşmiş oldu. ‘Bazen şimdi okuduğum bu türküleri söylediğim esnada kendimden geçmekteyim. Bilirsiniz sahne esnasında konuşmayı çok fazla sevmem fakat ilk sırada biz gençler, genç yaştaki müzisyenler kültürel durumdaki değerlerimiz ile birlikte müziğimize de sahip çıkmalıyız diye düşünmekteyim.’ isimli ifadelerini kullanmasının sonrasında konserine çok kısa bir ara vermiş olan genç ve başarılı sanatçı, performansının 2. kısmında da etkinlik alanını doldurmuş olan yaklaşık 1.000 kişiye unutulması çok zor bir gece yaşatmış oldu.

Yaklaşık olarak 2 saat kadar sahnede kalmış olan Mehmet Erdem, konserini ise Barış Manço’ya ait ölümsüz eserlerden biri olan ‘Gibi gibi’ isimli şarkısıyla tamamlayıp sahneden alkışların eşliğinde indi.