Son zamanlarda çok hareketli günler geçirmeye devam eden ve peş peşe yeni akıllı cihaz haberleriyle gündemi sürdüren Motorola şirketinin Moto G Play adlı modelinden ilk bilgiler gelmeye başladı. Google Play Console listeleri üzerinde görüntülenmeye başlanan söz konusu telefona yönelik olarak Motorola şirketinden de halen bir açıklama yapılmış değil.

Bir zamanların efsaneleşen telefon üreticileri arasında yer alan Motorola şirketi, eski dönemlerdeki o çok parlak günlerini tekrardan yakalayabilme amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Son zamanlarda Moto E7 adlı modelinin yanı sıra Moto G9 Power modeli ile birlikte Moto G 5G modeli ve RAZR 2 modeliyle gündeme gelmiş olan üretici firmanın şimdi ise Moto G Play (2021) adına sahip bir model üstünde çalışmalar yaptığı ortaya çıkmış durumda.

TTechnical adına sahip bir Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilen özel bir paylaşıma bakılırsa, Motorola şirketinin yeni karşımıza çıkaracağı akıllı cihazı Google Play Console listeleri üzerinde görüntülenmeye başladı. Söz konusu liste içerisinde Moto G Play (2021) adıyla yer almaya başlayan akıllı cihazın ilk özellikleri de böylelikle net bir şekilde ortaya çıkmış bulundu. Fakat Motorola şirketi de halen söz konusu bu haberi doğrulamış değil.