Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde gerçekleşen trafik kazası esnasında bir tane polis memurunun yaşamını yitirdiği açıklaması yapıldı.

Elde edilmiş olan özel bilgiye bakılırsa söz konusu bu kaza, Pamukkale ilçesinde yer alan Zeytinköy Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Polis memuru olarak görevli bulunan Ali Aydın (48) kullanmakta olduğu 20 GP 467 plakasına sahip motosikletle Cem Sultan Caddesi üzerinde devrildi ve sürüklenmeye başladı. Çevrede yer alan vatandaşların ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere intikal eden 112 sağlık ekipleri, şoför olan Aydın’ı ilk müdahalenin hemen sonrasında hızlı bir şekilde Pamukkale Üniversitesi Hastanesine götürdü. Ağır bir şekilde yaralandığı bilgisine ulaşılan sürücü Aydın, hastane içerisinde gerçekleştirilen bütün müdahaleye karşın yaşamını yitirdi.

Aydın’ın daha sonrasında ise Kınıklı Mahallesindeki Polis Merkezi Amirliği içerisinde görev yapmakta olduğu ve senelik izinde olduğu ifade edilirken, yarın öğle namazını müteakip bir şekilde Uşak ilinde yer alan Eşme ilçesi içerisindeki Merkez Camide kılınacak cenaze namazının hemen sonrasında defnedileceği bilgisi verildi.