O Ses Türkiye isimli programın son bölümü içerisinde sahneye çıkmış olan yarışmacılardan Soner Ilgın’ın, sevgilisi ile anısını anlatmasından hemen sonra Murat Boz’dan özel bir itiraf geldi.

O Ses Türkiye isimli program, dün akşam 22. bölümü ile ekranlara geldi. Sahneye çıkmış olan yarışmacılardan Soner Ilgın, performansı sayesinde jüri üyeleri arasında yer alan Hadise ile birlikte Seda Sayan ve de Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başarmış oldu.

Jürinin gerçekleştirdiği performansını beğenmiş olduğu yarışmacı, şarkının kendisi için çok özel bir yere sahip olduğunu söylemesinin üstüne Beyazıt Öztürk ise, bu olayı anlatması konusunda bir ricada bulundu.

Sahne içerisinde Hakan Altun’a ait olan ”Bir Telefon” adlı şarkısını seslendirmiş olan Soner Ilgın’ın kız arkadaşı ile alakalı anlatmış olduklarından sonra ise Murat Boz’dan çok ilginç bir itiraf gelmiş oldu. Murat Boz kendinin de nasıl çaresiz bir biçimde telefonun başında beklemiş olduğunu açık bir şekilde anlattı.

Soner Ilgın’ın yapmış olduğu bu itirafına hiç bir şekilde kayıts kalamamış olan Murat Boz’da sürpriz bir biçime kendine yönelik hiç bilinmemekte olan bir gerçeği paylaşıp ilgi odağı urumuna geldi. Sempatik durumdaki tavırları ve de samimi açıklamaları sayesinde izleyicilerin beğenilerini kazanmış olan Murat Boz, aslında kendisininde bir dönemler çeresiz bir şekilde telefonun başında beklemiş olduğunu da itiraf etti.. Acun Ilıcalı, hızlı bir şekilde ”Özele girmeyelim” ifadelerine yer vererek bu konuya bir nokta koydu.