Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde sosyal medya fenomenleri ile birlikte yurt dışına gittiği bilgisine ulaşılan ünlü şarkıcılardan Mustafa Sandal, bu defa ise bir tane fenomenle sokak ortasında özel bir düet yapmış oldu.

Son günler içerisinde yapmış olduğu çapkınlıklardan dolayı isminden söz ettirmeyi başaran Mustafa Sandal’ın çekmiş olduğu videolar sayesinde kısa zaman içinde ün kazanan fenomenlerden Duygu Özaslan’la çekmiş olduğu videosu gündeme adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde beraber yurt dışına çıktıkları bilgisine ulaşılan ikili, bu defa ise gecenin bir yarırı sokak ortasında el ele bir şekilde düet yapmış oldu. Sandal’ın video başlarken kendisinden tam tamına 21 yaş küçük olduğu bilgisine ulaşılan Duygu Özaslan’ı yanağından öpmüş olması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Diğer taraftan Duygu Özaslan geçmiş olduğumuz akşam geç saatlere dek Mustafa Sandal’la beraber stüdyo içerisinde zaman geçirmiş oldu. Özaslan bu stüdyo zamanını da Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Geçmiş olduğumuz akşam üzeri ünlü yapımcılardan Polat Yağcı’nın doğum günü partisine de katılım gerçekleştiren Mustafa Sandal, hemen önünde dans etmekte olan Aleyna Tilki’nin arkasından yapmış olduğu el hareketlerinden dolayı çok fazla dikkat çekmiş idi. Bu söz konusu görüntüleri ortaya çıkartmış olan gazetecilerden Erol Köse de konuyla ilgili olarak bir açıklamada bulunarak Mustafa Sandal’ın pasta töreni olduğu esnada kalabalık olduğundan dolayı arka esnada durmakta olduğunu, o konum üzerinden de enerji yollamakta olduğunu ifade etmişti.