Murat Dalkılıç, özel bir sahne tasarımının yanı sıra içeriği ile birlikte de görsel şölen sunmuş olduğu Bostancı Gösteri Merkezi konseri esnasında hayranlarını adeta coşturdu.

Şarkıcının vermiş olduğu Bostancı konseri ise LED ekrandan oluşmakta bulunan çok özel bir sahne tasarımının yanı sıra teknolojinin en son sistemlerinin kullanılmış olduğu ses ve ışık sistemleriyle Bostancı’daki en teknolojik konserlerinden bir tanesi olarak hafızalarda yer etmiş oldu.

Murat Dalkılıç’ın Bostancı Gösteri Merkezi içerisinde sahne almış olduğu harika konserin 2. kısmında ise Murat Dalkılıç’a Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi’nin Otizm Orkestrası’da eşlik etmiş oldu. Murat Dalkılıç otizme bir farkındalık yaratabilmek maksadı ile Onur Urfalı’nın şefliğiyle birlikte, Buse Dönücü’nün yönetimi ile ve Işık Üniversitesi öğrencilerinin gönüllü bir şekilde desteklemekte oldukları Feyziye Mektepleri Vakfı’nın Işık Üniversitesi Otizm Orkestrası ile birlikte ”Kasaba” ve de ”Lafonten” adlı şarkılarını seslendirdi. Otizmli olduğu açıklanan Anıl İpek, sanatçıyla şarkıları esnasında bir düet yaparken Otizmli olan Canberk Uysal davul, otizmli olan Rabia Aytek ise keman enstrumanlarını çalıp konserde Murat Dalkılıç’a eşlik etti.

Murat Dalkılıç, Bostancı Gösteri Merkezi içerisinde verecek olduğu konserle ilgili günler öncesinden bir toplantı yapmıştı. Son hazırlıklarını ekibi ile birlikte konuştuktan sonra ise Murat Dalkılıç şoförünü evine bıraktığı esnada görüntülenmişti.