Seneler öncesinde Zuhal Topal’ın sunmakta olduğu evlilik programı sayesinde ismini duyurmayı başaran fenomen gelin adaylarından Naz Mila, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarından dolayı isminden söz ettirmeyi de sürdürüyor. Mila, en son göğüs dekoltesin sahip kıyafeti ile birlikte dans etmekte olduğu anların videosunu paylaştı.

Geçmiş olduğumuz Mayıs ayı içerisinde Gürkan adlı bir sevgilisiyle nikah masasına oturmuş olan Naz Mila, ardımızda bıraktığımız akşam üzeri de kız arkadaşları ile birlikte eğlenmeye çıktı. Cesur bir durumdaki kıyafet tercihlerinden dolayı sürekli olarak dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Mila, geçmiş olduğumuz akşam üzeri de kasıklarına kadar gelen derin yırtmaç detaylı bir elbisesiyle gece kulübündeydi. Kız arkadaşları ile birlikte dans etmiş olan Naz Mila, bir ara da göğüslerini sallayıp dans etmeye başladı. Her bir anını Instagram hesabı üzerinden paylaşan gelin adayı, göğüs dansıyla alakalı bir paylaşım yapmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Çok ani bir karar alarak nikah masasına oturmuş olan Naz Mila, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım üzerinde; ”Evet bana hiç bir şekilde evlenemezsin diyorlardı, evlendim. Hem de beni fazlasıyla güzel bir şekilde seven bana özel hissettirmekte olan her dilediğimi tek bir kelimemle önüme sunabilen en önemlisi de benim sevmiş olduğum adamla fazlasıyla mutluyum senin gibi bir eşe sahip olabildiğimden dolayı” ifadelerin yer vererek evlendiği duyurusunu yapmıştı.