2013 senesi içerisinde Hollanda asıllı işadamlarından Lawrence D. Brenninkmeyer’le evlenmiş olan eski haber spikerlerinden Nazlı Tolga, şimdi de bir zamanlar kendini her akşam ekranların karşısında seyretmiş olanlarla sosyal medyadan buluşmakta. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde anne olduğu açıklanan eski sunucu bebeğinin fotoğrafını ilk defa sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Nazlı Tolga ise, 2013 senesinde Hollanda asıllı işadamlarından Lawrence D. Brenninkmeyer’le nikah masasına oturdu. Evlendikten kısa bir süre sonra Türkiye’de yer alan kariyerine son vermiş olan Tolga, eşiyle beraber Brezilya’ya yerleşme kararı aldı. Bir zaman boyunca Sao Paolo kenti içerisinde yaşamını sürdüren eski spiker, eşinin işinden dolayı ilk önce Çin’de daha sonrasında Fransa’da en son ise Londra kentinde yeni bir yaşam kurdu.

Gemiş olduğumuz günler içerisinde ilk defa annelik heyecanı yaşamakta olan Tolga, bebeğinin resmini kalp emojisi koyup sevenleri ile paylaştı. Kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni almış olan fotoğrafa çok fazla sayıda ”tebrik” yorumları gerçekleştirildi. 5 seneden beri yurtdışında yaşamını sürdüren Nazlı Tolga, Londra’da yer alan yaşamından kesitleri de sosyal medya üzerinden paylaşmış oldu. Nazlı Tolga eşi ile birlikte bazı zamanlarda İstanbul ili içerisine de seyahatlar düzenleyerek ülkesini de ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.