Çok uzun bir zamandan beri bağırsak sendromu rahatsızlığıyla mücadelede bulunan Neslihan Atagül, tedavi olmak amacıyla İngiltere’ye gitmiş durumda. Test sonuçlarının ardından tedavisine başlanılmış olan güzel oyuncuyla alakalı özel bir beslenme programı hazırlanmış oldu.

Geçirgen bağırsak sendromu hastalığından dolayı Sefirin Kızı ismine sahip dizide ayrılmış olan ünlü oyunculardan Neslihan Atagül’ün sağlık durumuyla alakalı yeni bir gelişme yaşanmış oldu.

TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa çok uzun bir zamandan beri ekranlar ile birlikte projelere ara vererek zamanını da hastalığının tedavisini olmak amacıyla kendisine ayırmış olan Neslihan Atagül, İngiltere’ye gitmiş oldu. Orda hastalığıyla ilgili olarak bir dizi test yaptırmış olan güzel oyuncu, sonuçları almasının ardından doktorların tanısıyla beraber çok daha yeni bir tedaviye başlamış oldu.

Buna bakılırsa kendisi için çok özel bir beslenme programı uygulamış olan Neslihan Atagül, sadece evde pişmekte olan yemekleri tüketmeye başladı. Avakado ile birlikte hindistan cevizinin yağını da tüketmeye başlamış olan Atagül’ün bol bir miktarda dinlenmekte olduğu ve enerji toplamaya gayret ettiği bilgisine ulaşıldı.