Güzel sunucu ve şarkıcılardan biri olan Defne Samyeli siyah renkli taytı ile beraber New York caddeleri içerisinde çok iddialı pozlara imzasını atmış oldu. 49 yaşında bulunan sunucu, fit görüşünü ile beraber genç kızları da kıskandırmış oldu.

Paylaşımlarının yanı sıra aşk yaşamıyla da magazin dünyasının çok fazla konuşulan isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkan güzel sunuculardan Defne Samyeli, tekrar isminden söz ettirmeyi başarmış oldu.

Teksas ile birlikte Miami’de tatil yapmakta olan Samyeli, en son ise New York’a gitmiş durumda. Samyeli, New York caddeleri üzerinde çekilmiş olan özel fotoğraflarını, 800.000 tane takipçisi bulunan Instagram hesabı üzerinden paylaşmayı da ihmal etmedi. Güzel durumda bulunan sunucunun siyah taytı ile vermiş olduğu pozlarına da kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni ile beraber çok fazla sayıda yorum gelmiş durumdayken, fit görüntüsü için de övgüler yağmış oldu.

Defne Samyeli’nin takipçisi olanlar; ‘Sanki 49 yaşında değil de 19 yaşındaymış gibi’ yorumunun yanı sıra ‘Kraliçe seçilmiş olduğu 1991 senesinden daha havalı ve genç durmakta’ gibi çeşitli övgü dolu yorumlarda bulunmuş oldu. Üç aylık bir zamanın ardından 49’uncu yaşına basmaya hazırlanan Defne Samyeli, fiziğinin yanı sıra güzelliğiyle de gören herkesi kendisine hayran bırakmakta.