Mekanın Sahibi isimli şarkıyla birlikte rap dünyasına adeta bir bomba gibi geri dönüş yapan Norm Ender’e başka bir kötü haber daha YouTube platformundan geldi. Ender’in geçmiş olduğumuz haftalarda Spotify platformundan kaldırılmış olan şarkısı bu defa ise YouTube platformundan kaldırılmış durumda. Olayla alakalı olarak halen bir açıklama yapılmamış olsa bile şarkının kaldırılmış olması sosyal medya üzerinde tekrar fazlasıyla konuşulmuş oldu.

”Mekanın Sahibi” isimli şarkının, Young Slatt & B Stakk Feat Peewee Longway tarafından yapılan ”Work My Move” adına sahip şarkıyla birbirine fazlasıyla benzetilmiş ve bu söz konusu şarkıdan çalıntı durumda bulunduğu ileri sürülmüştü. Bu söz konusu iddianın sonrasında ise parça, Spotify platformu üzerinden kaldırılmış ve daha sonra da yeniden geri yüklenmiş idi.

Bu söz konusu gelişmelerin hemen sonrasında bugün de YouTube platformu üzerinde arama gerçekleştiren kullanıcılar Norm Ender’in çıkartmış olduğu popüler şarkılardan ”Mekanın Sahibi” isimli yapımın klibine erişememekte. Şarkının YouTube platformundan kaldırılmış olmasıyla alakalı olarak halen resmi bir açıklama gelmemişken şarkıyı YouTube platformu üzerinden aratmış olan kullanıcılar paylaşım üzerinde ”Bu video, Dum Money Entertaintment şirketi tarafından yapılan bir telif hakkı hak talebinden dolayı artık kullanılamamakta” şeklindeki bir yazıyla karşılaşmış durumda.