Türk Sinema Dünyası’nın usta oyuncuları arasında yer alan Nuri Alço, Covid-19 virüsüne yakalanan ünlü isimler arasında. Durumu ağırlaşmış olan 69 yaşında bulunan Alço, hastaneye götürüldü. Eşinin sağlık durumuyla alakalı açıklamalara bulunan Burcu Sezginoğlu, sevenlerinden de dua talebinde bulundu.

Bütün dünyayı etkisinin altına almış olan koronavirüs salgını hızlı bir şekilde artmayı sürdürüyor. Başarılı oyunculardan biri olan Nuri Alço da ardımızda bırakmış olduğumuz hafta koronavirüse yakalanmış oldu. Durumu ağırlaşmaya başlayan 69 yaşında bulunan oyuncu apar topar hastaneye yatırılmış durumda.

Nuri Alço’nun evlenmiş olduğu eşi Burcu Sezginoğlu ise, sosyal medya hesabı üzerinen bir açıklamada bulunarak Nuri Alço’nun Covid-19 ile alakalı test sonucunun pozitif çıktığını öğrenmiş olduklarını ve çıkmış olan sonucun sonrasında kendisinin hastanede tedavi altına alındığını açıkladı. Kıymetli bir durumdaki sağlık personellerinin gayretiyle Nuri Alço’nun başarılı bir tedavi süreci geçirmeye devam ettiğini ve ayrıca genel sağlık durumu iyiye gittiğini de açık bir şekilde ifade ederken Nuri Alço’nun sevenlerinden de dua talebinde bulundu.