Yeşilçam filmlerinin efsane isimlerinden bir tanesi olarak tanınan Nuri Alço, kendinden tam tamına 33 yaş ufak nişanlısı Burcu Sezginoğlu’yla evlenmeye hazırlanıyor. Sürekli olarak yaş farkıyla alakalı yapılan eleştirilere hiç bir şekilde aldırış etmemiş olan çifte nazar değmiş bir durumda. Alço’nun son günlerde nişanlısının üstüne yürüyüp tokat atmış olduğu ileri sürüldü.

Kanal D üzerinde ekranlara gelen 2. Sayfa adlı program içerisinde yer almış bulunan habere bakılırsa, 26 Ekim Cumartesi günü Taksim semtinde Yeşilçam yıldızlarının sık bir şekilde ziyaret ettiği kafe içerisinde Nuri Alço ile birlikte Burcu Sezginoğlu, ani bir şekilde tartışmaya başladı.

Tartışmanın hararetlenmeye başlamasıyla beraber sevgilisine bağırmış olan 68 yaşında bulunan oyuncu, hırsını hiç bir şekilde alamadı. Sonrasında nişanlısının üstüne yürümüş olan Alço, iddialara bakılır ise nişanlısına burda bir tokat attı.

Görgü tanığı olanlar Nuri Alço’yu zor sakinleştirmiş oldukları konusunda bir ifade de bulunurken, Alço bu konuyla alakalı olarak; ”Yok ya, hiç bir şekilde öyle bir şey bulunmuyor. Biz çok mutlu bir durumdayız, bizi kıskanmış olanlar bu şekilde haberler çıkartmaya çalışmakta. Yani bir kişiyle ilk kez bu şekilde ciddi bir olaya girmiş olduk şimdi ise bu şekilde iddialar ortaya atmaya başladılar. Burcu’yla hiç bir şekilde ayrılmadık çok mutluyuz” ifadelerine yer verdi.