Ünü Türkiye’nin sınırlarını aşmış olan Nusret Gökçe, Instagram platformu üzerinden dünyaya gelmiş olduğu köye ait bir video paylaşımında bulunmuş durumda. Gökçe, paylaşımının altına, ‘Nerden gelmiş olduğunu unutma. Sevgili anne ile babamın ismini vermiş olduğum kütüphane ile birlikte cami, misafirhane, İngilizce kursu, eğlence merkezi, ve bilgisayar laboratuvarı.’ şeklinde bir not yazdı. Nusret’in söz konusu bu paylaşımı, takipçilerinin tarafından büyük bir takdir toplamış oldu.

Dünya çapında üne sahip olan iş insanı ve aynı zamanda sosyal medya fenomeni olarak öne çıkan Nusret Gökçe, 34 milyon tane takipçisinin yer aldığı Instagram hesabı üzerinden özel bir video paylaşımında bulunmuş oldu.

Dünyaya gelmiş olduğu topraklara ait bir video paylaşımı esnasında Ramazan ayını da tebrik etmiş olan Nusret, gönderisinin altına şu notu düşmüş oldu; ‘Nerden gelmiş olduğunu unutma. Burası dünyaya geldiğim köy ve bunlar halkım için inşa etmiş olduklarım. Sevgili anne ile birlikte babam Fatma ve Faik Gökçe’nin ismini vermiş olduğum kütüphane ile birlikte cami, misafirhane, İngilizce kursu, eğlence merkezi, ve bilgisayar laboratuvarı..’ Nusret Gökçe’nin söz konusu bu paylaşımı kısa bir zaman içinde ortalama 350.000 defa görüntüleme aldı.