Et restoran zincirine sahip olan sosyetik kasap ismiyle de kamuoyunda tanınan Nusret Gökçe, sosyal medya hesaplarından Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar aracılığıyla isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. Nusret Gökçe, en son ise yüzlerce sayıda Milli Piyango bileti alıp Instagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesaplarını fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmakta olan Nusret Gökçe, yüzlerce sayıda Milli Piyango bileti almış oldu. Ortalama bir şekilde 2 milyar dolar değerine sahip bir serveti olduğu bilinen Gökçe, almış olduğu bu biletleri ”Para parayı çeker dedi” notunun yanı sıra ”Sana da amorti çıkacak dedi” ifadelerine sahip notlar yazarak paylaştı.

Yılbaşı ruhuna bürünmüş durumdaki Nusret Gökçe, ardımızda bıraktığımız hafta üstünde kendi fotoğrafı bulunan bir tane yeni sene kazağı giyip ”Bana hiç bir şekilde reklam yapmadan açılış günü esnasında 1.000 taneden çok konuğa hizmet verebilen farklı bir markanın ismini verin, ülkesi hiç bir şekilde önemli değil. Bunu gerçekleştirmiş olduğunuzdan dolayı da hepinize çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer vermişti.

36 yaşında bulunan sosyetik kasaplardan Nusret Gökçe’nin İstanbul ili içerisinde 6 tane olmak üzere Ankara ilinin yanı sıra Bodrum ilçesi, Muğla ili, Abu Dhabi, Dubai, Miami, Doha, Mykonos ve New York’ta şubeleri yer alıyor. Nusret Gökçe’nin aynı esnada İstanbul ilinde yer alan Maçka içerisinde de bir tane oteli yer alıyor.