Garip hareketler yapmış olduğu kıyma videosunu kendisini takip edenlerle paylaşmış olan Nusret, tekrar eleştiri oklarının hedefine girdi. Nusret’in tam tamına altı milyon kadar görüntülenme almış olduğu paylaşımının altına; ‘Bana kalırsa sıkıntı var bu adamda’ yorumunun yanı sıra ‘Etlere şiddet uygulama’ ifadeleriyle bazı yorumlar yazıldı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Instagram üzerinde paylaşmış olduğu videoyla çok büyük bir tepki toplamış olan Nusret Gökçe, olay yaratmış olan videolarının arasına yeni bir tanesini daha ilave ederek gündem içerisindeki yerini almış oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamış olduğu videosu üzerinde kıymayla oynamakta olduğu anları kaydetmiş olan Gökçe, 6 milyon tane görüntülenme almış olduğu paylaşımının altına ‘Köfte’ şeklinde bir not ilave etti.

Kıvrak bir durumda ve çok garip hareketler ile elinde yer alan kıymaya şekil vererek, hemen sonrasında da parçalara ayırmış olan ünlü etçi, eleştiri oklarının hedefine girmiş oldu. Kendisini takip edenler tarafından adeta bir yorum yağmuruna tutulmuş olan Nusret’in yapmış olduğu paylaşım, ‘Bana kalırsa bir sıkıntı var bu adamda’ yorumunun yanı sıra ‘Eti niçin böyle dövüyorsun’ ve ‘Etlere şiddet uygulama’ ifadeleriyle eleştirilmiş oldu.