Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını cevaplamış olan Simge Barankoğlu, bir takipçisinin ”bakirelik”le ilgili sorduğu soruyu yanıtladı

Instagram hesabı üzerinden takipçisinin sormuş olduğu ”bakirelik” ilgili soruyu yanıtlayan Simge Barankoğlu, ”Normal olarak bu şekilde bir soruyu hiç bir şekilde yanıtlamam çünkü fazlasıyla küçük takipçilerim de bulunuyor lakin artık fazlasıyla sıktı bu konu. Bakın arkadaşlar aslında o kadar garip bir devir içerisindeyiz ki bu olay beyinde başlayıp beyinde biter modunda herkes tamamen normalmiş gibi ancak bana göre o şekilde değil. Dış görünüşe bakılarak yapılan yargıdan kesinlikle nefret etmekteyim bu nedenle ve çocukluğumdan bu zaman kadar savunmakta olduğum tek konu babamdı. Bana çok ters bir durumdur he şunu diyenler elbetteki olacaktır mademki babanı düşünmektesin o zaman açık giyinme… Her şey açık bir şekilde giyinmek değildir bazı şeyler ise göründüğünden fazlasıyla farklı bir durumdadır. Umuyorumki mesaj yerine açık bir şekilde ulaşmıştır.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Instagram hesabında yer alan hikaye kısmından açıklamalar gerçekleştiren Simge Barankoğlu sonrasında ise; ”Dün benimle ilgili milyon tane haber çıkmış, hiçbir tanesinin doğruluk payı bulunmamaktadır arkadaşlar. Buradanda herkese açık bir şekilde duyurulur. Öte yandan o haber yapan gazetelere de seslenmekteyim, lütfen haberlerinizi düzgün bir şekilde yayınlayın. Güzel bir şekilde reklam yapmışsınız lakin çok yanlış.” ifadelerine yer vermişti.