Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Afili Aşk isimli dizide Volkan adlı karaktere can veren Serkay Tütüncü, sevgilisi olan Nesli Alagil’le beraber Nişantaşı semtinde sarmaş dolaş bir şekilde objektiflere yakalandı.

Snob Magazin üzerinde yer almış olan habere bakılırsa, Serkay Tütüncü’nün yoga eğitmenliği yapmaya devam eden Nesli Alagil’le aşk yaşamakta olduğu ortaya çıkmış oldu. Akşam saatlerine doğru Nişantaşı semtinde bir mağaza çıkışında sarmaş dolaş objektiflere yakalanan ikili, kısa zamanlı bir şaşkınlık yaşamış oldu. Birbirlerine sıkı bir şekilde sarılıp yürümekte olan Serkay Tütüncü ile birlikte Nesli Alagil fazlasıyla mutlu durumdaydı.

Nesli Alagil Kim?

2015 senesi içerisinde yoga’yla tanışmış olan Nesli Alagil, hocalık eğitimini aldıktan hemen sonra farklı çalışmalarla birlikte eğitimler sayesinde bu yol üzerinde kendisini geliştirmeyi sürdürdü. Yoga’nın yanı sıra müzik ile birlikte sanatla uğraşmaya da başlayan Alagil, aynı zaman içerisinde piyano öğretmenliği yapmakta.

Nesli Alagil, 2015 senesi içerisinde İzmir Ekonomi Üniversitesinde yer alan Moda ile Tekstil Tasarımı bölümü üzerinden mezun oldu. Aynı zaman içerisinde bir yıl heykel dersleri almış olan Alagil, büyük tablolara resim konusunda çalışmalar da yapmakta. Alagil açıklaması içerisinde; ”Yoga üzerinde de her zaman sanat ile birlikte müziği birleştirmekten çok fazla keyif almaktayım” ifadelerine yer veriyor.