Bu sene içerisinde 26. defa gerçekleştirilen SAG ödül töreni esnasında eski eşi Brad Pitt’e sarılıp herkesi çok fazla şaşırtmış olan Jennifer Aniston, içine hiç bir şekilde iç çamaşırı giymemiş olduğu beyaz renkli elbisesi ile yürekleri hoplattı.

Los Angeles kentinde yer alan Shrine Auditorium içerisinde gerçekleştirilmiş olan 2020 SAG Ödülleri (Ekran Oyuncularının Birliği) töreninde en fazla dikkat çekmeyi başaran ünlü de 50 yaşında bulunan başarılı oyunculardan Jennifer Aniston’du.

The Morning Show isimli dizi içerisindeki bir performansla dikkat çekmiş olan Jennifer Aniston ödül töreni esnasında tercih etmiş olduğu Christian Dior markasına sahip beyaz renkli bir ipek elbise ile gündem haline geldi. Aniston’un hiç bir şekilde sütyen giymemiş olması ve göğüs uçlarının belli durumda bulunması da sosyal medyaya adeta damga vurmuş durumda.

The Morning Show adlı dizi içerisindeki performansından dolayı drama dizisi dalı üzerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülü almayı başaran Jennifer Aniston’la eski eşi Brad Pitt, ödül konuşmasından hemen sonra sahne arkası kısmında karşılaştılar. İkilinin fazlasıyla neşeli bir durumda ve samimi tavırları elbisesi kadar alaka çekici durumdaydı.