Büyükşehir Belediyesi’nde yer alan Nihat Zeybekci Kongre ile Kültür Merkezi içerisinde sahnelemiş oldukları ‘Harem ‘Kabare” isimli oyunla ilgili olarak Denizli’ye gelmiş olan ünlü programcı ve aynı zamanda oyunculardan Okan Bayülgen, Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan AK Parti’li Osman Zolan’la da bir araya gelmiş oldu.

Bayülgen, Denizli ilinde yaşamını sürdürenlerin gösteriye çok yoğun bir şekilde ilgi göstermekte olduğunu fade ederek, oyunu sahnelemiş oldukları Büyükşehir Belediyesinin Nihat Zeybekci Kongre ile Kültür Merkezi’nin Denizli ili açısından çok büyük bir şans olduğunu açıkça ifade etti. Söz konusu bu tesis Denizli iline kazandırmış olan Başkan görevindeki Osman Zolan’ı da tebrik edip, sanata vermiş olduğu destekten dolayı teşekkürlerini ileten Bayülgen, Denizli iline hayran kalmış olduklarını da ifade etti.

Başkan görevinde bulunan Osman Zolan da Büyükşehir Belediyesi olarak sürekli olarak sanatın ve sanatçılarının yanında bulunduklarını ifade etti. Kısa bir zaman öncesinde hizmete almış oldukları Büyükşehir Belediyesinin Nihat Zeybekci Kongre ile Kültür Merkezi’nin ilde gerçekleşen en büyük ve en özel yatırımlarından bir tanesi olduğunda vurgu yapan Başkan görevinde bulunan Osman Zolan açıklamasında; ”Olağanüstü bir takım güzellikleri bulunan Denizli ilinin yalnızca şehircilik açısından değil, sanat ile birlikte kültür açısından da en üst seviyelerde olabilmesi amacıyla çabalamaktayız. Bu söz konusu tesisimiz ise bunun için çok büyük bir katkı sağlamış olacak. Denizli ili bilimle birlikte, sanatın ve ayrıca kültürün de başkenti olabilecek” ifadelerine yer verdi.