Posta Gazetesi için bir röportaj vermiş olan Okan Bayülgen açıklaması içerisinde; ”Seksi komple bıraktım ve fazlasıyla rahatım” şeklindeki bir açıklama ile adeta gündeme oturmayı başarmıştı.

Okan Bayülgen tarafından söylenmiş olan; ”Tüm kötülüklerin anası kesinlikle seks. Buradan bütün herkese açıklıyorum. Un da yiyebilirsiniz, şeker de ve tuz da. 3 tane beyazdan kaçınmaya hiç bir şekilde gerek yok. Kilo da alın, hiç bir şekilde problem yok. Yeter ki hiç bir şekilde seks yapmayın. Benim asıl tavsiyem, uzun bir yaşam amacıyla seksi bırakabilmek şart” şeklinde söylemiş olduğu sözleri halen tartışılmayı sürdürmekte.

”2. Sayfa” sayfa ismine sahip programına konuk olarak katılan Nurseli İdiz, magazin manşetleri içerisinden bir türlü inmek bilmeyen ”Seksi bıraktım” şeklindeki açıklama ile ilgili olarak çok çarpıcı bir yorum yaptı.
Nurseli İdiz yapmış olduğu açıklaması içerisinde; ”Yapmış olduklarına saysın ve perhize girsin artık biraz!” ifadelerini kullanarak, ünlü şovmen için adeta bir göndermede bulunmuş oldu.

Başarılı durumda bulunan tiyatrocu, bir zamandır televizyon ekranlarından uzak kalmış olan Bayülgen ile ilgili olarak, ”Kendisi benim arkadaşımdır, fazlasıyla esprili ve zekidir. Tiyatro içerisinde beraber sahne aldık, oyunculuğu fazası ile iyidir” ifadelerini kullanarak konuşmasını sürdürdü.

Okan Bayülgen’in ise bu gönderme için nasıl bir yanıt vereceği büyük bir merak konusu..