Denizli ili içerisinde bu sabah gerçekleşmiş olan olayda 2. sanayide oto yedek parça satıcı olarak iş yaptığı konusunda bilgi verilen ve 49 yaşında bulunan Özkan Solak’ın intihar etmiş olduğu ifade edildi.

Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise gerçekleşen bu olay bu sabah saatler 07:00’yi gösterirken Denizli ilinin Merkezefendi ilçesi içerisinde yer alan İlbade Mahallesi’ndeki 125 Sokak içinde bir insan intihar etti.

2. Sanayi içerisinde oto yedek parça satıcısı olduğu konusunda bilgi verilen Özkan Solak’ın bu sabah saatlerinde evindeyken kendisini iple asıp yaşamına son vermiş olduğu ifade edildi. Sanayide yer alan esnaf arkadaşları ise açıklamarı içerisinde; ”İntihar ederek yaşamına son vermiş olan Özkan Solak sanayi esnafının tarafından çok fazla sevilen bir insan idi. Öğrenince çok büyük bir şok yaşadık, ekonomik bir sıkıntı yaşıyor olsa bize kesin söylerdi. 20 senelik alışveriş yapmakta olduğumuz bir esnaf arkadaşımız, fazlasıyla üzgünüz.” şeklinde bir ifade kullandı.

İhbarlar edilmesinin üzerine olayın yaşanmış olduğu yere 112 Sağlık Ekipleri ile birlikte polis ekiplerinin gelmiş olduğu, yapılmış olan bu kontrolden sonra Özkan Solak’ın yaşamını yitirmiş olduğu açık bir şekilde ifade edildi. Olay ile alakalı olarak bir soruşturma başlatılmış olduğu da bildirildi.