Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Ulaşım A. Ş. personeline yönelik gerçekleştirilen eğitim çalışmaları aralıksız bir şekilde devam etmekte.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, hizmet içindeki eğitim seminerlerini hiç bir şekilde ara vermeden devam ettiriyor. Bunun dahilinde, Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ulaşım A. Ş. personeli için trafik eğitimi gerçekleştirilmiş oldu. Sabah ile öğlen saatleri olmak üzere 2 farklı grup halinde gerçekleştirilmiş olan trafik eğitimini ise Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ulaşım A. Ş. Genel Müdürü görevinde bulunan Turgut Özkan verdi. Sunum içerisinde otobüs şoförleri için; ”Hız kuralları ile sınırları, trafik içerisinde geçiş üstünlüğü, geçişin kuralları, trafik içerisinde asli kusurlar, toplu taşıma ile alakalı olarak dikkat edilmesi gerekli kurallar çok daha detaylı bir biçimde anlatıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Ulaşım A. Ş. Genel Müdürü görevinde bulunan Özkan ayrıca, otobüs şoförlerine gerçekleştirilen bu eğitime göstermiş oldukları özen ve alakadan ötürü teşekkür edip, ”Güler Yüzlü Ulaşım” şeklindeki sloganıyla hizmet kalitesini her geçtiğimiz gün arttırmış olduklarını da açık bir şekilde ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi son zamanlarda yapmış olduğu kapsamlı projeler ve eğitim çalışmaları sayesinde başarısını her geçen gün arttırmakta ve halk tarafından da çok büyük bir beğeni görmekte. Eğitim ve projelerin ise devam edeceği konusunda bilgiler yer almaktadır.