Bir dönemlere damgasını vurmuş olan moda programı ile yıldızı parlamış olan Özden Cerrahoğlu, söz konusu bu yarışmanın jüri üyesi olarak görevli ünlü modacılardan Kemal Doğulu’yla aşk yaşamaya başlamış durumda. İlişkisi yeni bitmiş olan Cerrahoğlu, şimdilerde ise ünlü şarkıcılardan biri olan Hande Yener’in eski nişanlılarından Ümit Cem Şenol’la el ele bir şekilde objektiflere yakalandı.

Posta içerisinde bulunan habere bakılırsa: Kemal Doğulu’yla ilişkisini sona erdiren Özden Cerrahoğlu, Hande Yener’le evlilik arifesinde olduğu dönemde ayrılmış olan Ümit Cem Şenol’la el ele bir şekilde poz vermiş durumda. Çiftin mevcut durumdaki pozları kısa zaman içinde sosyal medya üzerinde de yayılmış oldu.

Bunun haricinde Hande Yener seneler öncesinde Özden Cerrahoğlu’nun yarışma gerçekleştirdiği söz konusu programa konuk jüri üyesi şeklinde katılmış ve sonrasında ise Özden Cerrahoğlu’nun yapmış olduğu kombini eleştirmiş idi.

Ümit Cem Şenol ve Hande Yener, 3 sene boyunca devam eden ilişkilerini düğün arifesi içerisinde sürpriz bir biçimde sona erdirdi. Çiftin ayrılma kararı almasının sonrasında Ümit Cem Şenol’un Hande Yener’in paralarını yemiş olduğu ileri sürüldü. Şenol konuyla ilgili olarak bir açıklamada bulunup ”Hakkımda çıkmaya başlayan para iddialarından çok fazla rahatsız oldum ve sonrasında ise ayrıldık” ifadelerine yer verdi. Hande Yener, ilişkisi sona erdikten sonrasında ise rapçilerden biri olan Misha Michael’la aşk yaşamaya başlamıştı.