Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde, hafif ticari arabayla bir tane otomobilin çarpışması sonrasında meydana gelen trafik kazası esnasında 1 tanesi ağır olmak üzere 3 kişinin yaralandığı bilgisi aktarıldı..

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu trafik kazası saatler 20:00 civarında Dokuzkavaklar Mahallesi’nde yer alan Zeybek Kavşağı’na çok yakın bir bölgede gerçekleşti. Denizli şehir merkezi tarafından Afyonkarahisar iline doğru seyir halinde bulunan ve Şerif K.’nın kullandığı 20 U 7227 plakasına sahip hafif ticari bir tane araba, aynı istikamette seyir halinde bulunan ve Murat Ç.’nin kullandığı 20 V 3253 plakasına sahip bir otomobille çarpışmış oldu.

Söz konusu bu kazanın şiddeti ile beraber savrulmuş olan arabalar orta refüjde yer alan bariyerleri de aştıktan sonra karşı şeride geçtikten hemen sonra ancak durabildi.. Kaza esnasında şoförlerden Murat Ç. ile birlikte Şerif K.’nin yanı sıra otomobilde yer alan Mustafa Ali D.’nin yaralandıkları aktarıldı.

İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere sağlık ekipleri ile birlikte itfaiye ekipleri ve polis ekipleri yönlendirildi. Yaralı durumdaki vatandaşlar, olayın yaşandığı yere intikal eden ambulanslar aracılığıyla Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Otomobil şoförü olduğu açıklanan Murat Ç.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği bilgisine ulaşıldı. Meydana gelen bu kaza ile alakalı da soruşturma başlatıldığı açıklandı.