Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde bir şahıs, alacak meselesinden dolayı tartışmaya başladığı kişiyi öldürdükten hemen sonrasında kendi de intihar etti.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa, Küçükdere Mahallesi içerisinde Hüseyin Arslan, aralarında bir alacak meselesi olduğu bilgisine ulaşılan Ramazan Küçük’le evin bahçe kısmında tartışmaya başladı. Söz konusu bu tartışmanın ani bir şekilde büyüye başlamasının sonrasında Arslan, yanında getirmiş olduğu silahı kullanarak Küçük’e 3 el ateş ettikten sonra hızlıca kaçtı.

İhbarda bulunulmasının sonrasında olayın yaşandığı yere jandarma ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekipleri aracılığıyla hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesine götürülmüş olan Küçük burda gerçekleştirilen müdahaleye karşın yaşamını yitirdi.

Jandarma ekipleri söz konusu bu cinayetin hemen sonrasında aramaya başladığı Arslan’a ait aracı Pamukkale yolu üzerinde park edilmiş bir halde buldu. Çevrede yapılmış olan inceleme esnasında Arslan’ın da cansız bedeni bulundu. Arslan’ın aynı silahı kullanarak intihar etmiş olduğu tespit edildi. Diğer taraftan Arslan’ın işlemiş olduğu cinayetin hemen sonrasında kaçması bir tane iş yerine ait güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye kaydedildi. Söz konusu bu görüntüler içerisinde Arslan’ın evden koşa koşa ayrılması yer almakta.