Seneler boyunca ‘Çocuklar Duymasın’ isimli dizi içerisinde başrol oynayarak hafızalara kazının Pınar Altuğ ile birlikte Tamer Karadağlı geçmiş olduğumuz akşam üzeri İnovasyon Ve Başarı Ödülleri gecesinde sunucu olarak sahnedeydi. Altuğ söz konusu bu tören içerisinde beyaz renge sahip derin yırtmaç detaylı bir elbise giyme konusunda tercihte bulundu.

Sosyal medya platformu üzerindeki hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta olan ünlü isimlerin ilk sırasında yer alan oyunculardan Pınar Altuğ, dün gece yarısından beri her bir detayı da Instagram hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Gece esnasında beyaz renge sahip uzun ve derin yırtmaç detaylı bir elbise giyme konusunda tercihte bulunan Altuğ, yürürken çekilmiş olan bir tane videosunu da ”Paylaşmaya hiç bir şekilde doyamıyorum” şeklindeki bir notla paylaştı..

Düzgün bir durumdaki fiziğinden dolayı gözleri kamaştırmış olan Pınar Altuğ’a ünlü durumdaki sanatçılar da sessiz kalmamış oldu. Aslı Tandoğan, Altuğ’un paylaşmış olduğu fotoğrafın alt kısmına ”Yıkılıyor” şeklinde bir yorum yazarken Özge Ulusoy ise ”Pınar sen çok şahanesin” ifadelerine yer verdi. Ünlü oyunculardan biri olan Akasya Asıltürkmen ise , Altuğ’un beyaz renkli bu elbisesine ”Kuğu gibisin” şeklinde bir yorum yazdı. Altuğ’un gece yarısından beri yapmış olduğu her bir paylaşım adeta beğeni rekoru kırmış durumda.