Başarılı oyunculardan biri olan Pınar Altuğ, saçlarını boyatarak mevcut durumdaki imajını değiştirmiş oldu. Yüzü üzerinde de değişiklikler yaptırmış olan oyuncunun son halini görmüş bulunan takipçileri ise tanıma konusunda güçlük çekmiş oldu. Hatta pek çok farklı sosyal medya kullanıcısı Pınar Altuğ’u Hadise’nin yanı sıra Deniz Seki’ye benzetmiş oldu.

Pandemi ile alakalı sürecini evinde ailesiyle geçirmekte olan Pınar Altuğ, bir taraftan da çalışmayı sürdürüyor. Bir tane gözlük markası ile işbirliği yapmış bulunan ve kendisine ait koleksiyonunu çıkartmış bulunan Altuğ, ürünlerin mankenliğini de kendisi yapmış oldu.

Yeni işinin hemen öncesinde çok önemli bir imaj değişikliğine gitmiş bulunan Pınar Altuğ, saçlarını da boyatmış oldu. Yüzünde yer alan değişimden dolayı da dikkatleri çekmiş bulunan Pınar Altuğ, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşım içerisinde ‘Bir müddet boyunca fotoğrafları paylaşmaya doyamayacağım zannediyorum ki’ ifadelerine yer verdi.

Değişiminden dolayı dikkatleri çekmeyi başaran ünlü oyuncu, Hadise ile birlikte Deniz Seki’ye benzetilmiş oldu. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Pınar Altuğ’un her poz içerisinde çok daha farklı birine benzemeye çalışmakta olduğunu ifade ederek ‘Bir tane fotoğraf üzerinde Hadise gibisin farklı bir fotoğrafta da Deniz Seki’ şeklinde bir yorum yapmış oldu.