Denizli ili içerisinde tespit edilemeyen bir kişi husumetli olduğu ileri sürülen yabancı uyruğa sahip bir kişiye pompalı tüfekle ateş açmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay Merkezefendi ilçesinde yer alan Saltak Caddesi içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, yabancı uyruğa sahip Mustafa El Yusuf (24)’la kimliği tespit edilemeyen bir şahıs arasında bir husumet meydana geldi. Husumetin ani bir şekilde kavgaya dönmesinden dolayı da söz konusu şahıs Yusuf’un üstüne pompalı tüfekle ateş açıp hemen sonrasında hızlıca kaçtı. Açılmış olan ateş esnasında yaralandığı açıklanan Yusuf ambulansla hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesine götürüldü. Olayın yaşanmasından hemen sonra bölgeye intikal eden polis ekipleri de çok geniş çaplı bir inceleme başlatmış oldu.

Söz konusu bu olay esnasında tüfekten çıkmış olan saçmalar da içinde çok fazla sayıda bir müşterinin yer aldığı manava isabet etmiş oldu. O sırada içeride yer alan müşterilerin panik yaşayıp sağa sola kaçmaya başlamaları da güvenlik kamerasına saniye saniye yansımış oldu.

Olaydan hemen sonra hızlı bir şekilde kaçmış olan şahsın yakalanabilmesi amacıyla polis ekipleri tarafından başlatılmış çalışmalar ise aralıksız olarak devam ediyor.