Son dönemler içerisinde ünlü şarkıcılardan biri olan Hülya Avşar’a benzediğinden dolayı gündem olmaya başlayan başarılı oyunculardan biri olan Melisa Şenolsun, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflardan dolayı da isminden söz ettirmeyi sürdürüyor

En son güzel durumda bulunan oyuncu, siyah renge sahip bir tane elbiseyle vermiş olduğu pozları Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Melisa Şenolsun’un bahsi geçen bu özel paylaşımı kısa zaman içerisinde 47.000 tanenin üstünde beğeni almış durumda. Öte yandan, ünlü durumda bulunan oyuncunun yapmış olduğu paylaşıma övgü dolu yorumlar da yapıldı.

İşte o yapılan yorumlardan bir kısmı şöyle;:

– Su kızda yer alan endamı ve havası hiç kimsede yok ki arkadaş
– yani sen aslında tek bir başına bile güzelliğin portresisin zaten bu nedir ya of

Diğer taraftan geçmiş olduğumuz günler içerisinde Muhsin Akgün’e de bir poz vermiş olan Melisa Şenolsun, küvete girip 1 taneden çok poz vermiş oldu. 23 yaşında bulunan ünlü oyuncunun pozları ilk sırada takipçileri yer almak üzere herkesi kendisine hayran bırakmış bir durumda.

Şenolsun, kıvırcık bir durumda bulunan saçlarının yanı sıra kahkülü sebebiyle de Hülya Avşar’ın gençlik dönemlerine benzetildi. Geçmiş olduğumuz gün içerisinde Hülya Avşar’a benzetilmesinden dolayı bir konuşma gerçekleştiren güzel oyuncu açıklamasında ”Kendisi fazlasıyla hoş ve çok güzel bir kadın. Halen fazlasıyla güzel” ifadelerine yer vermişti.