Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımlar ile isminden söz ettirmeyi başaran Barbados asıllı ünlü şarkıcılardan Rihanna, Instagram platformu üzerinden yapmış olduğu en son paylaşımlar ile tekrar çok fazla konuşulacak gibi gözükmekte.

Giyim ile birlikte plaj koleksiyonu sayesinde moda dünyası içerisine büyük bir adım atmış bulunan Rihanna, geçmiş olduğumuz 14 Şubat tarihinde özel koleksiyonla ilgili poz vermiş ve bu koleksiyonla ilgili olarakta; ”Bu yeni koleksiyon ile ilgili Adam’dan farklı tasarımcıyı hiç bir şekilde hayal edemedim. Markanın taşımış olduğu her şeyi de temsil etmekte: eğlenceli bir durumda şen şakrak ve ayrıca çok seksi” şeklinde bir not paylaştı.

Instagram hesabı üzerinde tam tamına 78 milyon tanenin üstünde takipçisi yer alan Rihanna’nın söz konusu bu paylaşımları ise 4 milyon tanenin üstünde beğeni almış durumda. Dünya çapındaki ünlü yıldız, son dönemler içerisinde almış olduğu kilolarla çok fazla konuşulmakta.

Suudi asıllı milyarderlerden Hassan Jameel’in sevgilisi olduğu bilgisine ulaşılan Rihanna’ya seksi kıyafet hususunda kısıtlayıcı olduğu konusunda söylentiler vardı. Fakat vermiş olduğu bu iddialı pozlardan hemen sonrasında Rihanna bu ortaya atılan dedikodulara da adeta bir nokta koymuş bulundu.