Ünlü bir durumdaki İngiliz oyunculardan Kate Winslet, Mare of Easttown dizisinde yer alan genç yaştaki bir rol arkadaşına cinsel içeriğe sahip bir sahnede yardımcı olabilme amacıyla arabanın bagaj kısmında ders vermiş oldu. Dizi içerisinde Angourie Rice’ın annesi karakterine can veren Winslet, genç yaştaki oyuncuya cinsel ilişki sahnesiyle alakalı da koçluk yapmakta.

Başrollerini Kate Winslet ile birlikte Julianne Nicholsan ve Guy Pearce gibi usta isimlerin paylaşmakta olduğu Mare of Easttown isimli dizide yer alan genç yaştaki oyuncular, meslek uzmanı olanlardan türlü alanlar içerisinde çeşitli tavsiyeler almakta. Genç yaştaki oyunculardan biri olan Angourie Rice ise, öpüşme sahnesiyle ilgili olarak usta oyunculardan biri olan Kate Winslet’tan destek almış bulundu. 45 yaşında bulunan ünlü durumdaki aktris, dizi içerisinde kızına can veren 20 yaşında bulunan oyuncuya gönüllü bir şekilde cinsel ilişki sahnesi koçluğu da yapmış oldu.

Kate Winslet, katılmış olduğu bir podcast programı içerisinde cinsel içeriğe sahip bir sahneyle ilgili olarak koçluk yapmakta olduğu esnada arabanın bagaj kısmında ders vermekte olduğunu ifade etti. Dizi içerisindeki kızını canlandırmış olan Rice’ın gergin durumda bulunduğunun farkına varan Winslet, ona da ‘Sana yardımcı olabilmek amacıyla buralarda yer alacağım ve setten ayrılmayacağım.’ ifadelerine yer verdiğini ifade etti.