Dünya çapında üne sahip Amerika Birleşik Devletleri asıllı rapçilerden Cardi B, soğuğa hiç bir şekilde aldırış etmiş değil. Ünlü durumda bulunan rapçi, iç çamaşırının üstüne giymiş olduğu tülden bir tulumla bütün bakışları üstüne toplamış durumda.

Dünya çapında üne sahip Amerika Birleşik Devletleri asıllı rapçilerden Cardi B, eşi Offset’i destekleyebilmek amacıyla geçtiğimiz gün Paris’te gerçekleşmiş olan Chaz a Jordan adlı defileye gitti. Eşiyle gurur duymakta olduğunu ifade eden 27 yaşında bulunan yıldız, kıyafet tercihinden dolayı da bütün bakışları üstünde toplamayı başarmış oldu.

Mah-Jing Wong adlı markaya ait tülden bir cat suit giymiş olan Cardi B, iç kısmına yalnızca iç çamaşırı giyip sokağa çıkmış oldu. Eşi ile beraber defile alanına kadar yürümüş olan rapçinin, üşümeye başladığı da her halinden belli olmaktaydı.

Kuru kafa baskısına sahip bir maske ile objektiflere poz vermiş olan 27 yaşında bulunan ünlü şarkıcı, kıyafet konusundaki tercihinden dolayı da ilgi odağı olmayı başarmış oldu.

Genç yaştaki rapçinin, kıyafetinden dolayı gündeme gelmiş olması ilk değil elbette ki! Kostüm konusundaki tercihleri konusunda sınırları zorlamakta olan Cardi B, frikikleri sebebiyle de çok konuşulmuş idi. Ünlü bir durumdaki rap şarkıcılarından Cardi B, geçmiş olduğumuz haziran ayı içerisinde bir konserde kostümü şarkı söylediği esnada kalça bölümünden patlamış ve ünlü rapçi konserine de ara vermek mecburiyetinde kalmıştı.