Sarayköy Belediyesinin Tiyatro Kulübünde yer alan öğrencileri tarafından sahnelenmiş olan Ruh Öküzüm adlı tiyatro oyunu izleyen herkesi kahkahaya boğmuş oldu. İzleyiciler içinde bulunan Ruh Öküzüm adına sahip tiyatro oyununun yazarlarından Erkan Karadeniz ve de BKM oyuncularından Tuğçe Karabayır, Sarayköy ilçesinin kültür şehri olduğunu söyleyip Sarayköy Belediyesinin Kültür Merkezi’ni fazlasıyla beğenmiş olduklarını da açıkladı.

Sarayköy, her geçtiğimiz gün sanat ile kültür konusunda adını duyurmaya başlayan bir ilçe durumuna geldi. Sarayköy Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Ahmet Necati Özbaş’ın ise ”Sarayköy ilçesi kültür ile sanat şehri olacak” şeklindeki cümlesiyle yola çıkılıp ilçe Sarayköy Belediyesinin Kültür Merkezi’ni kazanmış oldu. Usta oyuncuların ziyaret etmiş olduğu bu Kültür Merkezi’ni bu defa da Ruh Öküzüm ismine sahip tiyatro oyununun yazarlarından Erkan Karadeniz ve de BKM oyuncularından Tuğçe Karabayır ziyarette bulundu.

Sarayköy Belediyesinin Tiyatro Kulübünde yer alan öğrencilerin bulunduğu ve Hakkı Karaca’nın yönetmiş olduğu Ruh Öküzüm adına sahip tiyatro oyunu Sarayköy Belediyesine ait Kültür Merkezi içerisinde sahnelendi. Tiyatro oyununa Sarayköy Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Ahmet Necati Özbaş, eşi olan Esin Özbaş, Ruh Öküzüm ismine sahip tiyatro oyununun yazarlarından Erkan Karadeniz, BKM oyuncularından Tuğçe Karabayır, Denizli Büyükşehir Belediyesinin Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni görevinde bulunan Hakan Kurt ve yüzlerce sayıdaki vatandaş katılım gerçekleştirdi.