Denizli ilinde yer alan Sarayköy ilçesi içerisinde bir otomobil ile traktörün çarpışması sonrasında gerçekleşen trafik kazası esnasında iki kişi yaralanmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa söz konusu bu kaza, Sarayköy ilçesine yer alan Tosunlar Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Aynı yöne doğru seyir durumunda bulunan Süleyman Gür (25) tarafından kullanılan 45 RD 345 plakasına sahip bir otomobille Musa Gülsoy’un (35) kullanmakta olduğu 20 DC 388 plakasına sahip bir traktör çarpışmış oldu. Söz konusu bu çarpışmanın da etkisi ile birlikte traktör içerisinde yer alan kömür çuvalları da etrafa saçılmaya başladı. Kazayı görmüş olan öteki şoförlerin ihbarda bulunmasının sonrasında olayın yaşandığı yere polis ekipleri ile birlikte itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri de sevk edilmiş oldu.

Olayın yaşandığı yere intikal etmiş olan sağlık ekipleri gerçekleştirilen ilk müdahalenin hemen sonrasında yaralı şoförleri hızlı bir şekilde hastaneye götürdü. Diğer taraftan, traktör ile birlikte otomobil içerisinde maddi hasar gerçekleşmiş olduğu da açıklandı.

Polis ekipleri de söz konusu kazayla alakalı olarak soruşturma başlatılmış olduğunu açık bir şekilde ifade etti.