Seneler öncesinde Seda Sayan’a programları içerisinde yardımcı olarak görevli bulunan ”Mülayim” takma adını kullanan Cengiz Çimen, katılmış olduğu program esnasında Sayan’ın kendini cuma namazına gittiğinden dolayı stüdyoda bulunmamasına sinirlenip işine son vermiş olduğunu ifade etti.

”Mülayim” adı ile tanınmakta olan Cengiz Çimen’le beraber eşi Sibel Çimen Kanal D ekranları içerisinde yayına devam eden Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Program içerisinde çok çarpıcı açıklamalarda bulunmuş olan çiftten Cengiz Çimen, bir dönemler programlarında yer almış olduğu Seda Sayan’ın kendini cuma namazına gittiğinden dolayı işinden etmiş olduğunu ileri sürdü

Kanal D kanalında yayına devam eden 2. Sayfa programına katılım gerçekleştiren ”Mülayim” ile birlikte eşi Sibel, Seda Sayan’la alakalı çeşitli iddialarda bulundular. Sayan’ın sunmakta olduğu program içerisinde ”Mülayim”i canlandırmakta olan komedyenlerden Cengiz Çimen’in cuma namazına gittiğinden dolayı stüdyoda olmamasına sinirlenip işine son vermiş olduğu ileri sürüldü.

Cengiz Çimen ile eşi 14 sene önce yaşanmış olan olaylardan sonra piyasa içerisinde iş bulamamış olduklarını ve çok zorlandıklarını ifade ettiler. Şimdilerde ise durumlarının çok iyi olduğunu ifade eden ikili, izleyicilerin bir kısmından seneler sonrasında bu konuları açtıklarından dolayı tepki görürken bir kısmından ise destek almış oldu.