Justin Bieber’la tam yedi senelik çalkantılı ilişkisiyle ilgili olarak ilk defa konuşma gerçekleştiren Selena Gomez, beraberlikleri süresince duygusal tacize uğramış olduğunu ifade etti ve de ”Fazlasıyla zor geçen bir ilişkiydi ve bittiğinden dolayı çok mutluyum” ifadelerine yer verdi.

Seneler boyunca flört etmiş olan dünya çapında üne sahip iki isim Selena Gomez ve de Justin Bieber! Ünlü durumdaki ikili bir dargın bir barışık ilerlemekte olan ilişkileri üzerinde çok farklı olaylar yaşamış oldu. Seneler boyunca devam eden süreçte evlilik hazırlıklarıyla alakalı detaylar konuşulmaktayken ikili yollarını kesin bir şekilde ayırmaya karar verdi.

27 yaşında bulunan Selena, NPR Radyosu’na vermiş olduğu röportaj esnasında ilk defa çok samimi itiraflar gerçekleştirdi. ”İlişkim boyunca bir tür tacize uğramış olduğumu hissettim” ifadelerine yer veren Gomez, programcı tarafından sorulan ”Duygusal yönde bir taciz mi” ifadelerine sahip sorusuna da ”Evet” cevabını vermiş oldu.

Gomez sonrasında ise, ”Bir yetişkin birey olarak bunu anlayabilmenin bir yolunu bulmak mecburiyetindeydim. Yaşamımın geri kalan kısmında bunu konuşmayı çok istemedim. Yaşamımın kendimi en güçlü hissetmiş olduğum döneminde bulunduğumu söyleyebilmekten ötürü de çok fazla gurur duyuyorum” ifadelerine yer verdi.

Gomez’in bir başka yaptığı açıklama da kendi yazmış olduğu Lose You To Love Me şarkısıyla alakalı oldu. Bieber’le bir dargın bir barışık ilişki devam ettirdiği dönem içerisinde yazdığını doğrulamış oldu.