2009 senesi içerisinde hem Miss Turkey yarışmasında, hem ise Kainat Güzellik Yarışması esnasında ikinci olmayı başaran Hera Kübra Aslan, 2 seneden beri beraber çalışmakta olduğu Ozan Doğulu’yla aşk yaşamakta. YouTube kanalı üzerinde paylaşılan bir programa konuk olarak katılan Aslan, seneler öncesinde almış olduğu ahlaksız durumdaki bir teklifi de itiraf etmiş oldu.

Melis Güvenç tarafından YouTube kanalı üzerinde sunulan bir program esnasında çok samimi açıklamalarda bulunan Hera Kübra Aslan, sunuculuk yapmış olduğu dönem esnasında yaşamış olduğu bir taciz olayını da açık bir şekilde anlatta. Aslan söz konusu olayı şöyle anlattı; ”Sunuculuk yapmakta olduğum kanallardan bir tanesinin genel müdürünün arkadaşı bana hayran durumdaymış; çiçek yolladı ama ben kabul etmedim, yemeğe çıkma konusunda istekte bulundu hiç oralı olmadım. Kanaldan ayrılmak mecburiyetinde bırakıldım.”

Kendinden tam on beş yaş büyük durumda bulunan Ozan Doğulu’yla beraberliği bulunan Hera Kübra Aslan, evlilik sorularıyla ilgili olarakta ”Evliliğe hiç bir şekilde karşı değilim ancak şu zamanlarda imza atmayı düşünmemekteyim. Eğer böyle bir isteğim olursa da Ozan’ın karşı çıkacak olduğunu hiç bir şekilde düşünmemekteyim. Biz ise aşkımızı en üst bir seviyede yaşamaktayız. Birbirimizin eliyle ayağı olmuş durumdayız. Flört ediyor olmak çok daha güzel. Böylelikle ilişkimiz sürekli olarak taze kalmakta. Kaldı ki biz zaten Ozan’la adeta bir evli gibiyiz” ifadelerine yer verdi.