Anadolu Yakası içerisinde hizmete girmiş olan Gece Nakkaştepe’nin açılış gecesi esnasında Serdar Ortaç sahnedeydi. Ünlü durumdaki şarkıcı, İrlanda’da bulunan eşi konusunda çok ilginç açıklamalar gerçekleştirdi.

Ortaç, Miami içerisinde geçirmiş olduğu trafik kazasından hemen sonra tedavi görmekte olduğu hastaneden taburcu olduğunda hemen memleketi İrlanda’ya gittiği açıklanan eşi Chloe Loughnan’la her gün telefon ile görüştüğünü ifade etti. Ortaç açıklamasında; ”Hanım şu an içerisinde İrlanda’da, her gün kobuşmaktayız. Aramızda tam olarak ne olacak bilmemekteyim. Sağlığına komple kavuşmak üzre. Tüm yaraları da kapandı” ifadelerine yer verdi.

Eşinin komple iyileştiği zaman eve geleceğini ifade eden ünlü şarkıcı devamında ise; ”Oturup güzel bir şekilde konuşacağız. ‘İşi ve gücü bırak, tekrardan başlayalım, evinde otur’ şeklinde konuşacağım. Ben evlilikten bir tarafayım, bitmesin istemekteyim. Lakin kendisi ‘Biz yapamıyoruz’ der ise, nasip deyip ayrılma kararı alırız” ifadeleri ile konuşmasını sonlandırdı.

Serdar Ortaç, Miami içerisinde geçirmiş olduğu trafik kazasının hemen sonrasında eşinin yanına gitmediğinden dolayı çok fazla eleştirilmişti. Gece Nakkaştepe adına sahip mekanın açılışı esnasında Amerika asıllı şarkıcılardan Maya Azucena da sahnede boy gösterdi. Serdar Ortaç ile birlike Azucena ayrıca kuliste de basına özel bir poz verdi. Serdar Ortaç’ın evliliği uzun bir süre gündem olmuştu.