Oyunculuğa bir ara verme kararı alarak müzik kariyerine odaklanmış durumda Serel Yereli, ağlamakta bulunduğu anları sosyal medya hesabı üstünden paylaşarak; ”Yalnızca yalandan mutlulukların paylaşılmasına karşıyım.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu ve de şarkıcılardan biri olan Serel Yereli, ağlamakta bulunduğu anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Instagram hesabında yer alan hikaye kısmından ağlamakta olduğu anları takipçileri ile paylaşmış olan Serel Yereli çok fazla konuşuldu. Yereli paylaşımının içerisine; ”Sosyal medya üzerinde yalnızca yalandan mutluluğun paylaşılmasına karşıyım hepimizin problemleri var.” şeklinde bir not ilave etti.

Serel Yereli, daha sonrasında ise tekrar sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine iyi bir durumda olduğunun mesajını verdi. Serel Yereli yapmış olduğu açıklamsı içerisinde, “Benim canım ve güzel arkadaşlarım hayat be işte hepimiz ağlayıp gülmekteyiz.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Takipçisinin sormuş olduğu bakirelik sorusuna da yanıt vermiş olan Serel Yereli; ”Evet şeklinde cevaplasam inancak mısın yalnızca soruyorum.” şeklindeki ifadelerine yer vermişti.

Şevval Sam ile birlikte Timuçin Esen’in başrollerini paylaşmış olduğu ”Bodrum Masalı” ismine sahip olan dizi ile tanınmayı başaran, geçmiş olduğumuz yaz ise şarkıcılığa soyunmuş durumdaki Serel Yereli, İngiltere içerisinde ”One Thing” ismine sahip olan bir parça çıkartmıştı.