İstanbul ilini etkisi altına almış olan soğuk ve kardan kaçıp en ünlü turizm merkezlerinen biri olarak öne çıkan Maldivler’e tatile gitmiş bulunan Serenay Sarıkaya, Instagram hesabı üzerinden sarı mini elbisesi bulunan pozlarını paylaşmış durumda.

Ünlü durumda bulunan komedyen ve de sinemacılardan Cem Yılmaz’la ilişkisini sona erdiren Serenay Sarıkaya, birkaç gün boyunca tatil yapma amacıyla Maldivler’e gitmiş durumda. Sosyal medya hesabı üzerinden tatili esnasında çekmiş olduğu karelerini paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmemiş olan Sarıkaya, gün batımı esnasında vermiş olduğu pozlar ile sosyal medyayı kasıp kavurmuş oldu.

Maldivler içerisinde güneş ile birlikte denizin keyfini çıkartmaya devam eden Sarıkaya, 9,1 milyon tane takipçisinin yer aldığı Instagram hesabı üzerinden kumsalda çekilmiş olan bu özel fotoğraflarını ‘Ay’ı fazla seven insanlara selenofil denilmekte olduğunu biliyor muydunuz?’ şeklindeki bir notla paylaşmış oldu. Sarıkaya’nın arka arkaya paylaşmış olduğu bu pozlar kısa zaman içinde 350.000 taneye yakın beğeni almış oldu.

Sarıkaya’nın Instagram hesabı üzerinden yayınlamış olduğu ıslak saç ile birlikte makyajsız durumda bulunan pozu da sosyal medya üzerinde çok kısa bir zaman içinde gündem olmuş idi. Oyuncu doğal bir durumdaki güzelliği sayesinde de takipçilerini adeta mest etmeyi başarmıştı.