Beste fabrikatörlerinden bir olarak öne çıkan Serdar Ortaç, bu defa kendisine ait bestesini değil sözle birlikte müziği Caroline Yılmaz’a ait durumda bulunan ”Canı Sağolsun” isimli bir şarkıyı Caroline Yılmaz’la beraber seslendirmiş durumda. 14 Şubat tarihi içerisinde paylaşılacak klibin çekimleri geçmiş olduğumuz akşam gerçekleşmişti. Yönetmen koltuğunda Erdi Sevinç’in oturduğu klip çekimleri içerisinde Serdar Ortaç’la Caroline çok samimi görüntülerinden dolayı da çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Sürekli olarak kendisine ait bestelerini okumakta bulunan Serdar Ortaç, ”Nasıl buna ikna olabildiniz?” şeklindeki soruya ”Caroline aslında on numara. Otuz yıl boyunca kendi şarkılarımı okudum ancak bu şarkıya hiç bir şekilde inanmıyor olsam beğenmesen içerisinde olmazdım. Caroline’nin besteyle alakalı kabiliyetini bilmiyordum mükemmel besteler gerçekleştirmiş. İlk kez bir şarkının orasına burasına hiç bir şekilde karışmadım.” şeklinde yanıt verdi.

Başarılı durumdaki ikili klip çekiminden hemen sonra muhabirlerin sormuş olduğu soruları cevapladı. Caroline Yılmaz açıklamasında ”Sevgiler Günü için yalnız mı giriş yapacaksınız?” şeklindeki soruya elbette diye yanıt verdi. Bunun hemen sonrasında Serdar Ortaç ”Bul birisini onunla gir” ifadelerine yer verdi. Caroline, Serdar Ortaç’ın yapmış olduğu bu açıklamasından sonra ”O zaman ben de sevgililer gününe Serdar Ortaç’la girmiş olacağım” ifadelerine yer verdi.