Senelerdir yaşamında biri bulunmayan şarkıcılardan Sevda Demirel, gönlünü şu zamanlarda İşte Benim Stilim adlı yarışma programıyla tanınmakta olan ve daha sonra ameliyatsız bir şekilde cinsiyet değiştirmiş olan Neslihan Doğrusöz’le aşk yaşamaya başlamış durumda.

Abisi olduğu öğrenilen Karl Demirel’in oğlu olduğu bilgisine ulaşılan Brandol Demirel, eşcinsel bir şekilde evlilik yaptığından dolayı ”Homofobik birisi değilim ancak 2 tane bıyıklı adamın evlenmiş olması beni çok derinden yaralamış oldu. Brandol Demirel’e ait olan düğün fotoğrafları bana geldiğinde çok büyük bir şok yaşamıştım. Ben bir gelin göreceğimi düşünmekteydim ancak fotoğraflar üzerinde gelin bulunmuyordu. Geçmiş olduğumuz yaz yeğenimin bu söz konusu evliliğini öğrendikten hemen sonrasında dil altı ilaçlarıyla birlikte antidepresan kullanmıştım. Bu olay benim yaşamım boyunca yaşamış olduğum ikinci büyük travma olarak görüldü. Babam ise torununun bu yapmış olduğu evliliğini görse çok fazla üzülürdü. Maalesef ki artık ahlaki değerler bozulmaya başladı. Sapkınlığı ise hiç bir şekilde alkışlamamaktayım. Modern olmak böyle değil” ifadelerine yer vererek öfke kusmuş bulunan Demirel, cinsiyet değiştirdiği açıklanan Neslihan Doğrusöz’le aşk yaşamaya başlamış oldu.

Sevda Demirel’le Doruk Doğrusöz geçmiş olduğumuz akşam üze Harbiye’de yer alan bir mağazadan çıkarken ilk defa el ele Snob Magazin objektiflerine yakalanmış oldu. Flashların patlamış olmasıyla birlikte kısa bir panik yaşamış olan sürpriz ikili daha sonra da rahat tavırlarından dolayı çok fazla dikkat çekmiş oldu.