Güzel popçulardan biri olan Aleyna Tilki’nin sevgilisi olduğu öğrenilen Kadir Güneş, sevgilisine yılbaşı hediyesi olması amacıyla Versace markasına sahip bir kolye almış durumda.

Takvim Gazetesi tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, iş adamlarından Kadir Güneş, sevgilisi Aleyna Tilki’yle ilgili olarak kesenin ağzını açmış durumda. Güneş, markaya karşı düşkünlüğüyle tanınan sevgilisi için Versace markasına sahip bir kolye almış durumda. Güzel durumdaki popçu, şu zamanlarda da kolyesini boynundan hiç bir şekilde düşürmemekte.

Kadir Güneş’in, son dönemlerde Aleyna Tilki’yi koruyabilmesi amacıyla kendi özel arabası ile birlikte yakın korumasını sevgilisine tahsis etmiş olduğu ileri sürülmüştü. Aleyna Tilki’nin her bir şeyiyle yakından ilgilenmeye devam eden Kadir Güneş’in yakın çevresi içinde; ”Benim güvenmekte olduğum insanlar, Aleyna’nın yanında olduğu zaman içim daha da rahat etmekte” ifadelerine yer verdiği söyleniyordu.

Kadir Güneş Kim?

İş adamlarından biri olan Metin Güneş’in oğlu, ünlülerin modacısı olarak tanınan Gülnur Güneş’in kardeşi olarak kamuoyunda tanınan Kadir Güneş, aslen Ankara doğumlu ve Ankara’lıdır. Magazin gündemi üzerinde aşkları ile yer alan Güneş’in daha öncesinde de futbolculardan Caner Erkin’in boşanmış olduğu eski eşi Asena Atalay’la beraber olduğu ileri sürülmüştü. 2019 senesinin yaz ayları içerisinde Aleyna Tilki’yle beraber Paris’te objektiflere yakalanan Kadir Güneş’in ünlü şarkıcıyla bir müddettir ilişkisi bulunmakta.