Şu zamanlarda sevgilisi ve kızı ile beraber Bali’de tatil yapmaya devam eden Şeyma Subaşı, Instagram hesabı üzerinden her anını paylaşmayı sürdürüyor. Subaşı, en son ise Mısır asıllı sevgilisiyle havuz içerisinde öpüşmekte olduğu özel anı paylaştı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde sevgilisiyle Türkiye’ye gelmiş olan Şeyma Subaşı, Mohammed Al Saloussi’yle ailesini de tanıştırmış oldu. Ortalama olarak 4 aydan beri beraber olduğu sevgilisiyle evlilik konusunda karar almış oldukları açıklamasında bulunan Subaşı, şu zamanlarda ise kızı Melisa ve de Mohammed’le beraber Bali’de tatil yapmaya devam ediyor.

Uzun bir zamandan beri hayalini kurmakta olduğu Bali’deki her anını paylaşmaya devam eden Şeyma Subaşı, en özel anlarını da paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmedi. Gece yarısında sevgilisi ile beraber havuza girmiş olan subaşı, öpüştükleri özel anı da takipçileriyle paylaştı. Subaşı paylaşımının altına da ‘Bali’de yer alan parti tarzım. Sizinkilerden değişik’ şeklinde bir not düştü.

Türkiye’ye geldiği zaman da Buket Aydın’ın sunmakta olduğu Koltuk adlı programa konuk olarak katılan Şeyma Subaşı, sevgilisiyle evlenecek olduklarını açık bir şekilde duyurup özel açıklamalarda bulunmuştu.