Bir kaç günden beri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapmadığından dolayı hakkında estetik haberleri çıkmaya başlayan Şeyma Subaşı, bu defa ise kıyafet tercihlerinden dolayı fazlasıyla konuşulmaya başlamış durumda. En son siyah mini elbisesi ile poz vermiş olan Subaşı’nın söz konusu bu kombininin 150.000 Türk Lirası tutarından fazla olduğu da ortaya çıkmış oldu.

7 günlük bir aranın sonrasında Instagram platformuna geri dönüş yapmış olan Şeyma Subaşı, Sosyal medya ile alakalı bir detoks gerçekleştirmiş olduğunu açıkça ifade etti. Aynı zamanda estetik ile alakalı iddialarını da yalanlayarak Mısır asıllı sevgilisi Mohammed AlSaloussi’yle çok harika zaman geçirmiş olduğunu belirtti.. Her yapmış olduğuyla gündem olmayı başaran Subaşı, bu defa ise lüks kıyafet tercihleri ile birlikte isminden söz ettirmiş oldu.

3 milyon tane takipçisinin yer aldığı Instagram hesabı üzerinden en son siyah süper mini elbiseli pozlarını paylaşmış olan Şeyma’nın söz konusu bu kombini ise adeta bir servet değeri taşıyor. Instagram hesaplarından biri olarak öne çıkan ”fenomenlernegiymiş’in yapmış olduğu araştırmanın ardından Subaşı’nın taktığı saatin 144.000 Türk Lirası tutarında, askılı olan elbisesinin 11.820 Türk Lirası tutarında ve topuklu ayakkabısının ise 7.000 150 Türk Lirası tutarında olduğu ortaya çıkmış bir durumda. Ünlü durumdaki fenomenin kombinin tamamı da 151.298 Türk Lirası tutarına denk geliyor.